كسب مقام قهرماني تيم چوگان نزاجا (الف)در نهمين دوره رقابتهاي چوگان جام فجر

در ديدارهاي رده بندي و فينال نهمین دوره رقابتهای چوگان جام فجر كه بمناسبت گراميداشت دهه مبارك فجر روزجمعه ٢٠بهمن ماه برگزارشد ،تيم نزاجا (الف) به مقام قهرماني 🥇، تيم نزاجا (ب) به مقام دومي 🥈و تيم نوروز آباز به مقام سومي🥉 دست پيدا كرد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون چوگان ، در نهمين دوره رقابتهاي چوگان جام فجر که به همت هیات چوگان استان تهران با همکاری فدراسیون چوگان و باشگاه چوگان قصرفیروزه برگزار شد , نتایج زیر حاصل شد:

در بازي رده بندی که بین تیمهای قصرفیروزه و نوروزآباد انجام شد , تیم نوروزآباد موفق شد با نتیجه 8 بر7 بر تیم قصر فیروزه غلبه کند و به مقام سوم این رقابتها دست پیدا کند , همچنین در بازی فینال که بین تیمهای نزاجا (الف) و تیم نزاجا(ب) برگزار شد تیم نزاجا(الف) نیز موفق شد با نتیجه 11 بر 3 بر تیم نزاجا(ب) پیروز شده و به مقام قهرمانی این رقابتها دست پیدا کند.
بدين ترتيب:
١-تيم چوگان نزاجا (الف)🥇
٢-تيم چوگان نزاجا (ب)🥈
٣-تيم چوگان نوروزآباد 🥉
🎗این رقابتها با حمایت مالی ” گروه بین المللی توسعه تجارت سیندژ ایرانیان ” و یکی از حامیان مالی و دوستداران چوگان انجام شد. این رقابتها که با استقبال تماشاچیان و دوستداران ورزش چوگان انجام شد با پوشش خبری رسانه های نوشتاری و صدا و سیما در زمين مانژ چوگان قصرفیروزه برگزار شد.