برگزاری کارگاه توجیهی شرکت در آزمون داوری درجه 3

بدینوسیله به اطلاع چوگان بازان و علاقمندان به چوگان میرساند ؛

 

هیات چوگان استان تهران در نظر دارد با همکاری مدرس بین المللی، آقای مهرداد بقایی، یک دوره کلاس توجیهی جهت آمادگی علاقه مندان به شرکت در  آزمون داوری درجه ۳ برگزار نماید.

لذا از تمامی علاقمندان خواهشمند است تا با مطالعه کامل شرایط شرکت در دوره ،که در کانال تلگرام polofediri@ و صفحه اینستاگرام فدراسیون iranpolofederation@ نیز قرار داده شده است،  مدارک مورد نیاز را حداکثر تا پایان وقت اداری پنجشنبه مورخ ۹۷/۳/۲۴ به دفتر هیات چوگان استان تهران، واقع در مجموعه چوگان قصرفیروزه ارائه داده  تا مجوز شرکت در دوره را کسب نمایند.

در پایان دوره، به شرکت کنندگان گواهی شرکت در کلاس توجیهی، از طرف فدراسیون چوگان اعطا خواهد شد‌.

لازم به ذکر است شرکت در این کلاس برای عموم چوگان بازان آزاد بوده و دریافت گواهی شرکت در این دوره، برای عزیزانی که در آینده قصد شرکت در آزمون داوری درجه ۳ (که زمان و مکان آن متعاقبا اعلام خواهد شد) را دارند، الزامی است.

 

علاقه مندان عزیز دقت فرمایند:

درصورت واریز مبلغ اعلام شده به حساب هیات چوگان استان تهران، لطفا تصویر فیش واریزی را به شماره تلفن  ۰۹۱۲۸۸۹۹۱۴۹ تلگرام و یا واتس آپ نموده تا در لیست شرکت کنندگان در دوره قرار بگیرند.

لازم به ذکر است عدم ارسال تصویر فیش واریزی به منزله انصراف از شرکت در دوره بوده و داوطلبان در لیست اسامی شرکت کنندگان قرار نخواهند گرفت.