برگزاری مجمع انتخاباتی رئیس هیات چوگان استان اصفهان

مجمع انتخاباتی رئیس هیات چوگان استان اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون چوگان ، مجمع انتخاباتی رئیس هیات چوگان استان اصفهان با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد و حسین جعفری جبلی با کسب تمامی ۱۶ رای اخذ شده ،در سمت ریاست هیات چوگان این استان ابقا شد. مدیر کل ورزش وجوانان استان اصفهان در مجمع انتخاب رییس هیات چوگان استان که با حضور رییس فدراسیون چوگان کشور در تالار اجتماعات سرای ورزشکاران برگزار شد گفت:
یکی از بزرگترین دستاوردهای این فدراسیون ثبت جهانی چوگان در سال جاری بود که برای تحقق این امر تلاش و پیگیری مجدانه ای صورت گرفته، لذا به نوبه خود از مسئولین فدراسیون چوگان قدردانی می کنم.

اما می توان گفت یکی از برنامه هایی که در همین راستا در استان اصفهان انجام شد و برای معرفی چوگان ایرانی نقش بسزایی داشت، برگزاری بازی ها و مراسم نمادین در میدان تاریخی نقش جهان اصفهان است ، چرا که با توجه به شرایط خاص این مکان تاریخی اخذ مجوز برای اجرای هر برنامه ورزشی مشکل و نیاز به پیگیری و رایزنی های بسیاری است.

وی با اشاره به اینکه رشته چوگان به نسبت اغلب رشته های ورزشی کمتر شناخته شده خاطر نشان کرد: مسئولیت معرفی این رشته و مهیا کردن زیر ساخت ها اقدام مهمی است که مسئولین مربوطه در هیات چوگان استان اصفهان بسیار خوب عمل کرده اند.
دکتر سلطان حسینی اظهار امیدواری کرد: سال آینده بتوانیم زمین و فضای مناسبی برای فعالیت چوگان بازان اصفهان در ورزشگاه نقش جهان فراهم آوریم.