ناظری کاندیدای فدراسیون چوگان: فضای مجمع انتخابات بسیار عادلانه و شفاف بود

اصغر ناظری یکی از کاندیداهای مجمع انتخاباتی فدراسیون چوگان فضای برگزاری این مجمع را عادلانه و قانونمند اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: انتخابات در فضایی کاملا شفاف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون چوگان ، اصغر ناظری کاندیدای ریاست فدراسیون چوگان در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: باعث خوشحالی است که هشت نفر در ابتدا با احساس مسئولیت برای این رشته ورزشی که ریشه در تاریخ و فرهنگ ایران دارد در انتخابات ثبت نام کردند هر چند که قبل از مجمع انصراف دادند اما با این حال این مهم برای چوگان امیدبخش است.
وی دلیل انصراف خود به سود حجت الله دهخدایی را تشخیص خود و مصلحت چوگان عنوان کرد و اظهار داشت: برای پیشرفت چوگان کشور برنامه داشتم اما با بررسی هایی که انجام دادم احساسم بر این است که حجت الله دهخدایی با سابقه دبیری فدراسیون و شناخت کامل می تواند ثمربخش تر باشد ، بنابراین تشخیص دادم از انتخابات به سود وی کناره گیری کنم و احساس کردم به مصلحت چوگان است که در رقابت نهایی قرار نگیرم.
ناظری گفت: آنچه امروز در مجمع انتخابات دیدم اجرای کامل فرایند قانونی بود و فضای شفاف و سالم بر مجمع حاکم بود.
وی با بیان اینکه انتخابات در یک فضای عادلانه و منصفانه برگزار شد گفت: وزارت ورزش و جوانان انتخابات بسیار خوبی برگزار کرد و فضای رقابت هم وجود داشت اما ترجیح دادم کناره گیری کنم .
ناظری ابراز امیدواری کرد چوگان بتواند با همدلی و هم افزایی همه کسانی که می توانند موجب رشد این رشته شوند ،با پیشرفت روز افزونی همراه شود.

 سرهنگ اصغر ناظری مدیر باشگاه چوگان و سوارکاری ذوالجناح  ارتش می باشند. وی با تلاش وافر و شبانه روزی خود برای توسعه و گسترش چوگان و سوارکاری در ارتش و همکاری با فدراسیون چوگان خدمات شایسته ای را انجام داده اند .