مجمع انتخابات ریاست هیئت چوگان استان تهران برگزار شد

محمدرضا شاپوری با کسب حداکثر رای ماخوذه بار دیگر به عنوان ریاست این هیئت برگزیده شد.

به گزارش روابط عممی فدراسیون چوگان ، مجمع عمومی انتخاب ریاست هیئت چوگان استان تهران به ریاست دکتر حمیرا اسدی سرپرست فدراسیون چوگان و با حضور دکتر گل محمدی  مدیر کل تربیت بدنی ورزش و جوانان و دیگر اعضا برگزار شد ، که در این انتخابات محمد رضا شاپوری با اخذ اکثریت آرای ماخوذه بمدت ۴ سال دیگر رئیس هیات چوگان استان تهران شد .

 مجمع عمومی انتخاب ریاست هیئت چوگان استان تهران با حضور مسئولان  فدراسیون چوگان و اداره کل ورزش و جوانان استان و دیگر اعضاء در محل سالن اجتماعات  اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تشکیل شد .

در این مجمع مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران  با اشاره به  توسعه این ورزش با توجه به  اهمیت آن پرداخت و از همه پیشکسوتان در حمایت هرچه بیشتر به ورزش ملی و کهن چوگان اظهار داشت ، ما از ورزش چوگان حرف میزنیم و از میراث فرهنگی کشورمان سخن می گوئیم، من از زمانی که در استان البرز هم بودم با این ورزش و اشعار آن نیز آشنا شدم و بیشترین فعالیت ورزش چوگان را در تهران و سپس استان البرز دیدم .

در ادامه دکتر حمیرا اسدی که  ریاست مجمع را هم به عهده داشت از عملکرد و برگزاری  سه دوره رقابت های چوگان در سطح بالا به میزبانی باشگاه ارتش  و  همچنین  بازی نمادین چوگان در گرامیداشت هفته ناجا  و با حضور مردم و گردشگران خارجی و همکاری شهرداری تهران در محل  پارک آب و آتش اشاره داشتند و همچنین  از همه  پیشکسوتان  چوگان، مسئولان  باشگاهها و ادارات تابعه استان تهران و دیگر اعضاء  ، خواستار حمایت بیشتری برای بسترسازی و  ایجاد امکانات و گسترش این رشته بومی و ملی شدند.

ابراهیم نوزایی نایب رئیس فدراسیون چوگان نیز در پایان مجمع به این نکته اشاره داشت که استان تهران بیشترین پتانسیل و امکانات لازم را بین استان ها در اختیار دارد و باید با همکاری بیشتر با فدراسیون در جهت رسیدن به چشم انداز و اهداف مورد نظر فدراسیون تلاش بیشتری نماید.

در این مجمع دو کاندید ، اهداف و سیاست های خود را ارائه دادند و در نهایت حسن قهرودی به نفع رقیب خود محمدرضا شاپوری انصراف داد.

محمد رضا شاپوری در این مجمع اعضای هیئت رئیسه ، نایب رئیس، دبیر و خزانه دار  هیئت چوگان استان تهران را معرفی کردند و تمامی اعضاء مورد تایید قرار گرفتند.

اسامی اعضای تایید شده هیئت چوگان استان تهران به شرح ذیل می باشد:

نایب رئیس : غزاله امیر ابراهیمی

دبیر : امیر کریم کاظمی

هیئت رئیسه : دکتر حسین رباطی – سید اسدالله امام جمعه

خزانه دار : داود قربان پور