انتصاب ریاست هیات چوگان شهرستان مراغه

کریم شیله باف به عنوان رییس هیات چوگان شهرستان مراغه منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون چوگان ، جلسه معارفه کریم شیله باف  بعنوان رئیس هیئت چوگان شهرستان مراغه با حضور رئیس هیئت چوگان استان آذربایجان شرقی ، مهندس شه شهی با همراهی گلباز دبیر هیات چوگان استان و خطیبی رییس هیات چوگان شهرستان تبریز به میزبانی گرم وصمیمی  نوایی رییس اداره‌ ورزش و جوانان شهرستان مراغه صورت گرفت.
در این جلسه جمعی از علاقمندان و اسبداران, پیشکسوتان حوزه اسب شرکت داشتند که با ایراد سخنان و گفتگوی صمیمانه‌ در جهت رشد و ترقی این رشته ملی و مذهبی ایراد نمودند.
این جلسه با سخنان مهندس شه شهی ریاست محترم هیات چوگان استان آغاز شد و با اظهار امیدواری به پرورش اسب چوگان و آموزش و گسترش چوگان در این شهرستان به قطب نمونه چوگان تبدیل شود.
این جلسه در حالی برگزار شد که ریاست هیات چوگان استان حمایت کامل هیات استان را از این رشته در شهرستان مراغه اعلام نموده و در صدد برگزاری دوره ها و کلاسهای آموزشی در این شهرستان برآمدند.
در انتهای برنامه ریاست محترم اداره‌ ورزش و جوانان شهرستان مراغه با ابراز علاقمندی به تشکیل اولین هیات چوگان تاریخ این شهرستان خوشنودی خود را از فعالیتهای این هیات در مراغه اعلام داشته و خاطر نشان گردید, اداره ورزش و جوانان حمایت کامل خود را در ایجاد زمین بازی چوگان و کلیه امور هیات چوگان به انجام رساند.
در انتهای مراسم ریاست هیات چوگان استان بازدیدی از تنها باشگاه چوگان و سوارکاری این شهرستان داشتند که با استقبال پرشور و ابراز علاقمندی سوارکاران و ورزشکاران روبرو شد و طرح استعدادیابی از سوارکاران علاقمند به یادگیری چوگان به عمل آمد تا بزودی با اعزام مربی به این شهرستان علاقمندان به چوگان با آموزش تئوری و عملی با تاریخچه ، قوانین و نحوه بازی آن آشنا شوند.

http://www.irna.ir/eazarbaijan