امين دشتباني به عنوان رئيس هيئت چوگان شهرستان مرند منصوب شد

معارفه امین دشتبانی بعنوان رئیس هیئت چوگان شهرستان مرند با حضور رئیس هیئت چوگان استان و هیئت همراه و همچنین یحیوی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسيون چوگان ، جلسه معارفه امین دشتبانی بعنوان رئیس هیئت چوگان شهرستان مرند با حضور رئیس هیئت چوگان استان مهندس شه شهی ، دبیر هیئت استان و رئیس هیئت شهرستان تبریز در محل سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان این شهرستان با میزبانی یحیوی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه رئیس هیئت استان آذربايجان شرقي با تاکید بر ایجاد زیرساختها در برنامه های توسعه ای و بحث سرمایه گزاری در بخش خصوصی و حمایتهای مالی سازمان ورزش و جوانان در رشته چوگان و ساماندهی باشگاههای دو منظوره (چوگان و سوارکاری) و همچنین در خصوص استعدادیابی و برگزاری کلاسهای آموزشی چوگان تاکید کرده و اظهار امیدواری كرد بزودی شاهد برنامه های گسترده ای و شگرفی در سطح استان خواهیم بود .

 یحیوی در پایان مراسم حمایت ویژه خود را از این رشته نو پا علی الخصوص هیئت چوگان شهرستان مرند ابراز داشته و با اختصاص امکانات ویژه و اختصاص زمین بازی مورد نیاز این هیات موافقت نمودند.